Home > Apps > News & Magazines > DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak Fırsatlar
DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak Fırsatlar APK

DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak Fırsatlar

Size:42M

4.4

- 100000+ Installs -

Promotional Video / Screenshot of DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak Fırsatlar

  • DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak FırsatlarScreenshot
  • DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak FırsatlarScreenshot 1
  • DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak FırsatlarScreenshot 2
  • DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak FırsatlarScreenshot 3
  • DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak FırsatlarScreenshot 4
  • DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak FırsatlarScreenshot 5
  • DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak FırsatlarScreenshot 6
  • DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak FırsatlarScreenshot 7

Description of DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak Fırsatlar

Teknoloji Haberleri ve Videolar

Türkiye’nin en köklü sosyal ağı ve en eski teknoloji haberleri ve video portalı DonanımHaber, yeni mobil uygulaması ile aradığınız her şeyi elinizin altına getiriyor. Modern bir kullanıcı arayüzü ve yepyeni bir tasarım anlayışı ile baştan aşağı yeniden tasarlanan mobil uygulamamızda her gün yepyeni teknoloji haberleri, videolar ülkenin ve dünyada gündemin nabzını tutan paylaşımlar, teknolojiye ve hayata dair deneyimler yer alıyor.

Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar da uygulama içerisinde yerini alıyor. Kullanıcı paylaşımları ile büyüyen ve sürekli yaşayan bir dünya olan Sıcak Fırsatlar forumlarına uygulamadan anında erişebilecek, takip ettiğiniz konulara kolaylıkla göz atabileceksiniz.

Forum

9 Milyondan Fazla Konu, 1000’den Fazla Forum

En eski Türkçe sosyal ortamlardan biri olan DonanımHaber forumlarında 1000’den fazla forum yer alıyor. 9 milyonun üzerinde konu ve 130 milyonu aşkın mesaj uygulama ile telefonunuzun ekranına geliyor. Her gün binlerce kullanıcı, teknolojiye, ülke ve dünya gündemine, otomobillere ve hayata dair aklınıza gelebilecek her konuda konuşup, paylaşım yapıyor, tecrübelerini paylaşıyor.

Anlık Bildirimlerle Gündeme Dair Öne Çıkanlar ve Topluluk Takibi

Uygulamayı kurduktan sonra onay vermeniz halinde gündeme dair sıcak gelişmelerden anında haberdar olabileceksiniz. Eğer siz de kendinizi bir “Teknoloji Delisi” olarak tanımlıyorsanız, bu alandaki gelişmeler, sıcağı sıcağına telefonunuzun ekranına düşecek. Ayrıca forumda paylaşılan konulardan bir paylaşım yapıldığında veya önemli bir gelişme yaşandığında bildirimler alabilecek, DH kullanıcıları ile mesajlaşabileceksiniz.

2 Milyona Yakın Kullanıcının Seçimi ile Öne Çıkan Konular ve Forumlar

Forumda kullanıcıların öne çıkardığı konular ve forumlar ile kitlelerin ilgisini çekmiş gelişmeleri anında takip edebiliyor olacaksınız. Ayrıca dilerseniz siz de paylaşacağınız bir konuyu geniş bir topluluğa yayıp veya paylaşılmış bir konuda öne çıkar butonunu kullanıp insanların dikkatini çekebilirsiniz.

İlginizi Çeken Konulardan Anında Haberdar Olun

Neler ilginizi çekiyor? Kendiniz bir teknoloji delisi olarak mı tanımlıyorsunuz? Yoksa oyunlar sizin için vazgeçilmez mi? Sıcak fırsatlardan ürün mü kovalıyorsunuz yoksa ihtiyaçlarınız için rotayı yurt dışı e-ticaret sitelerine mi çeviriyorsunuz? Sorulara vereceğiniz yanıt her ne olursa olsun tek uygulama sizin için özelleşerek ilgi alanlarınıza uygun içerikleri favorilerinize getiriyor. Technology News and Videos

Turkey's most established and oldest social network, technology news and video portal donanımhab it brings under your fingertips everything you are looking for a new mobile application. With a modern user interface and a brand new design concept, our brand new technology news, videos, experiences, technology and life experiences that keep the pulse of the agenda in the country and the world are taking place every day.

Hot Deals

Hot deals are also included in the application. You will have instant access to the Hot Deals forum, a growing and ever-growing world with user shares, and you can easily browse the topics you follow.

Forum

Over 9 Million Topics, Over 1000 Forums

One of the oldest Turkish social media, Hardware Forums has more than 1000 forums. Over 9 million topics and over 130 million messages come to your phone's screen with the app. Every day thousands of users talk, share and share their experiences on everything that you can think of, technology, country and world agenda, cars and life.

Highlights and Community Tracking with Instant Notifications

Once you have approved the application, you will be able to be informed immediately of the hot developments on the agenda. If you define yourself as a ına Technology Fool Eğer, the developments in this area will be on the heat of your phone. You will also be able to receive notifications and message with DH users when a share is made from the topics shared in the forum or when a significant improvement occurs.

Top 2 Featured Featured Users and Forums

In the forum, you will be able to follow the topics and forums that are highlighted by the users and the developments that are of interest to the masses. If you wish, you can also share a topic to a large community or a shared issue can use the button to attract people's attention.

Stay Informed of Topics of Interest

What are you interested in? Do you define yourself as a technology geek? Or are the games indispensable for you? Are you pursuing hot deals, or are you converting the route to foreign e-commerce sites for your needs? Whatever your answer to the questions, the only application is customizing for you and bringing your content to your favorites.

Read more

More Information Of DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak Fırsatlar

lable: News & Magazines - Apps Current Version:3.9.5 Publish Date:2021-09-18 Developer:DONANIM HABER ELEKTRONİK YAY.LTD.ŞTİ.

User Reviews

4.6
REVIEWS:78
5
4
3
2
1

What's new with you? Please tell everyone.

Post
rcp z 2019-05-12

5
Teknoloji forumu oldu siyaset forumu saçma sapan konular saçma sapan muhabbetler. Çok sürmez DonanımHaber Siyaset habere evrilr.
MERT BENLİ 2019-07-13

4
Her telden konu bulabileceğiniz harika bir forum.
Bulent Bas 2019-01-22

3
Turkiyenin en iyi teknoloji sitesi ama tavsiyem; Promosyonlu veya bedava saç ekimi uğruna buda teknoloji diye zorlama bi gerekçeyle saç ekimi saçmalıklarını sitenize alet etmemenizdir komik oluyo ayrıca bugün saç yarın zeytin yağı yada ultra ince ped vesair bunun sonu nereye gider Allah bilir.
Nazar Mukhammedov 2021-01-25

3
Uygulama çok yamuk, cevap yazdığımda iki defa yazmış gibi görünyor, uyarı gelince yanlış yere yönlendiriyor. Web sitesi ise sadece reklam izlemek için güzel.
The Pro 2019-06-25

2
Emojileri hatalı atıyor.
Mesut Sefa Ceyhan 2020-11-17

2
Hala çok eksik.
Joe Joe 2020-08-21

2
Blokladigim adam bana mesaj atiyor,boyle aptalca is olmaz
Fatih Dülgeroğlu 2020-05-27

1
Epey kapsamlı ve başarılı bir uygulama hazırlanmış. Favori konular, mesajlar, profil düzenleme gibi birçok işlem ve menüye rahatlıkla erişilebiliyor. Arayüz kullanımı kolay. Benim gördüğüm bir eksiklik \"kaydet\", \"gönder\" gibi onaylayıcı butonların font rengi çok silik. Veya koyu temasa böyle görünüyor da olabilir. Sanki bir problem varmış da tuşa tıklanamayacakmış gibi silik duruyor.
ozan kara 2020-05-16

1
güzel program
Gokhan Gulsun 2020-01-17

1
Uygulama her yeni güncellemeyle daha da kaliteli hale geliyor.